Oferta firmy MASTERcoin
Systemy składające
Systemy kopertujące
Ważenie
Frankowanie
Zamów ofertę
Adresarki - nowa oferta w budowie
Systemy kolejkowe Nemoq
Frankownice
Kopertownice
Wagi
Otwieracze korespondencji - nowa oferta w budowie
Niszczarki
Liczarki
Outsourcing
Materiały eksploatacyjne
Serwis urządzeń
Datowniki do frankownic
ZAMÓW OFERTĘ
Podaj swoje dane w formularzu a
wyślemy Ci ofertę.
Formularz
SERWIS
SUBSKRYBUJ NEWSLETTER

Automatyczne Systemy Składające

Falcowanie - jedno - lub wielokrotne składanie arkusza papieru, niezapisanego bądź z wydrukiem, na pół lub w dowolnych innych proporcjach, na różne sposoby (w różnych kierunkach), w celu osiągnięcia docelowego formatu i liczby stron. Każde nowe miejsce zaginania arkusza to falc (złam) i po złożeniu tworzy nową krawędź.

Falcerki - składarki dokumentów rozwiązują problem ręcznego składania dokumentów. Biurowe falcerki służą do składania papieru na różne sposoby:

  • składanie papieru w C,
  • składanie papieru w Z,
  • składanie papieru na pół,
  • dowolne w zależności od ustawień urządzenia.

Standardowe falcerki biurowe składają papiery o gramaturze od 60 do 120 g/m2 i mogą być załadowane do 200 kartkami papieru. Bardzo istotną cechą biurowych urządzeń tego typu jest prędkość składania dochodząca do 150 kartek na minutę. Urządzenia składają arkusze, listy, ulotki do żądanych formatów. W ten sposób można dopasować format listu ulotki do formatu koperty. Decyzja o wyborze formatu kopert do wysyłki: C-4, C-5, czy też C6/C5,może być podjęta przez klienta nawet w ostatniej chwili.

Automatyczne systemy składania pozwalają oszczędzać czas pracowników, tak bardzo potrzebny na realizację ambitniejszych zadań, niż składanie dokumentów. Łatwość obsługi, minimalizacja zaangażowania pracownika, wzrost wydajności pracy to nieliczne korzyści jakie daje nam zakup falcerki. 

o firmie | oferta | referencje | kontakt Copyright (c) 2021, MASTERcoin. All Rights Reserved